قاسم شعله سعدی کیست؟بسیجی ولایی، دکتر قلابی که تز اش درباره تثبیت ولایت فقیه نوشته شده است و مدعی گاندی بودن امروز. گاندی ولایی!
درباره خیانت شاپور بختیار بارها نوشته ایم و حتی مدرک مهمی هم در قالب یک فیلم مستند کوتاه از او ساخته که بر روی یوتوب جنبش میتوانید مشاهده کنید. https://youtu.be/GAkM_920SkY

شاپور بختیار حذف شد نه ترور(تفاوت است بین حذف و ترور. حذف یک خودی را از سر راه بر میدارد و ترور یک مخالف)، تا راز خیانتهای جهانی چند سالی در پشت پرده باقی بماند، پنهان بماند تا جهان عاری از شرافت و اخلاق و وجدان (دمکراسی) بتواند نقشه های خودش را در منطقه برای نابودی ایران به پیش ببرد.
اما هدف از پخش این تکه از فیلم که در شبکه بیست و چهار فرانسه پخش شده بود، ثانیه پنجاه و چهار تا شصد و هفت است. در این چند ثانیه شما قاسم شعله سعدی، گاندی ولایی را میبینید، زمانی که بعنوان بسیجی ولایی و اطلاعاتی می گوید: شاپور بختیار اصلا عددی برای ما نبوده که بخواهیم ترورش (حذف) کنیم. این در حالی است که عاملین حذف شاپور بختیار خودشان اعتراف میکنند که دستور را جمهوری اسلامی صادر کرده است و علی وکیلی راد با سلام و صلوات به ایران باز میگردد.
آری، حاج قاسم قصه ما، قاسم شعله سعدی ولایتمدار و گاندی ولایی کرواتی در حال فریب مردم برای پابرجایی رژیم ضحاک ولایی و ادامه نکبت اسلامی در ایران زمین میباشد.

دل جهان است ایرانشهر 🔥

پاینده ایران
#جاویدشاه
#پیمان_نوین
#رنسانس_ایرانی
🔥
💎

برای ارسال مطالب خود و ارتباط با جنبش، میتوانید با آدرسهای زیر، با ما تماس بگیرید.
تنها خروجی های رسمی جنبش رنسانس ایرانی، فرزندان فرودسی

تارنمای جنبش: http://iircf.com
کانال تلگرام جنبش: https://t.me/IIRCF
تویتر جنبش : https://twitter.com/IranRenaissance
فیس بوک جنبش: https://www.facebook.com/iranrenaissance
اینستاگرام جنبش: https://www.instagram.com/iranian_renaissance
ارتباط مستقیم با جنبش: info@iircf.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Google Translate