تسلیت به ملت غارت شده ایران

⚫️ تسلیت به ملت غارت شده ایران

 تسلیت به هم میهنان داغدار بلوچ 

تسلیت به انسانیت

⭕ در حالی‌که طبق اصل بیست و هشتم قانون اساسی دولت موظف است برای همه افراد امکان اشتغال به کار و شرایط مساوی را برای احراز مشاغل ایجاد نماید، اما حاکمیت فرقه‌ای و سرکوب‌گرِ جمهوری اسلامی وظایف قانونی خود را انجام نداده و بسیاری از هم‌میهنان ما بیکار شده‌اند و گروهی در کردستان مظلوم به کولبری، جمعی در سیستان و بلوچستان، این پهلوانان و بازماندگان رستم زال و فرزندان غیرتمند و شجاعِ یعقوب لیث‌صفاری به سوخت‌بری و امثال آن روی آورده‌اند و فرمانروایان بی‌کفایت به‌جای ایجاد اشتغال مولد برای شهروندان، دست به کشتار مردم مظلوم سراوان زد و برگ سیاه دیگری بر کارنامه رسوای خود افزود. 

این درست زمانی است‌‌ که زمزمه‌های گشایش از سوی پرزیدنت جو بایدن به گوش می‌رسد و در بیانیه دولت‌های غربی برای خالی نبودن عریضه گوشه چشمی هم به رعایت حقوق بشر نشان داده‌اند.

⭕ ملّت بزرگ و غارت شده ایران، بارها گفته‌ایم که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمی‌شود و این تفرقه و عدم همبستگی ملی و بی‌تفاوتی ما نسبت به سرنوشت هم‌میهنانمان، حکومت جهل و جور را متجری نموده و هر روز دست به قتل و غارت و سرکوب می‌زند، به زندانی رحم نمی‌کند که آخرین نمونه آن قتل بهنام محجوبی بود و کولبر را به گلوله می‌بندد و سوخت‌بر را قتل عام می‌کند و کودک سراوانی که می‌بایست روز پدر را جشن بگیرد بر جسد او ضجه می‌زند و باید به‌جای آن به مزارش برود!

⭕ اگر امروز به کمک مردم مظلوم بلوچ نشتابیم فردا نوبت دیگران خواهد رسید. 

ضمن دعوت شما به وحدت و همبستگی ملی به پرزیدنت جو بایدن و دولت‌های غربی هشدار می‌دهیم که جمهوری اسلامی در حال فروپاشی می‌باشد و ملت مبارز ایران به عمر سیاه این حکومت پایان خواهد داد و رفتار شما را رصد می‌کند. لذا تقاضای اکید توقف هرگونه مذاکره و معامله با جمهوری اسلامی را داریم.

⭕کشتار مردم سراوان را که مصداق جنایت علیه بشریت می‌باشد قویاً محکوم نموده، همبستگی و حمایت کامل خود را از مبارزات قانونی مردم بلوچ بویژه مردم مظلوم سراوان در راه احقاق حقوق قانونی خود اعلام نموده و در سیستان و بلوچستان سه روز و در کل کشور فردا(چهارشنبه) را عزای ملی اعلام می‌نماییم.

 قاسم شعله سعدی

 جنبش راه سوم راه نجات ایران 

۹۹/۱۲/۵

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Google Translate