بیانیه شماره ۲۲

ملت غارت شده ایران

⭕️ شما قربانیان بی سر و صدای مدیریت ناکارآمد کرونا می باشید و میدانید که از ابتدای پیدایش این ویروس که از طریق اعزام طلاب چینی توسط هواپیمایی ماهان به قم که در اختیار سپاه قدس بود انتقال یافت و بدین ترتیب هم سرطان جمهوری اسلامی از قم شروع شد و هم ویروس کشنده کرونا.

⭕️حکومتِ مواجه با بحران شدید مشروعیت در آستانه به اصطلاح انتخابات مجلس و به منظور تشویق شما به حضور در مراکز رای گیری، علی رغم آگاهی از وجود این ویروس مهلک، به جای برنامه‌ریزی جهت برقراری قرنطینه، اصلِ وجود این ویروس مهلک را کتمان و شما را به حضور در مراکز رای گیری تشویق نمود.

⭕️ هرچند تحریم‌ انتصابات، قبل از آن هم مطرح بود ولی به هر حال این کتمان موجب گسترش ویروس کرونا و افزایش مرگ هم میهنان گردید.

⭕️اینجانب بنا به وظیفه ملی و انسانی خود علیه شخص رئیس جمهور و اعضای دولت بعنوان مسئولیتی مشترک رسما به اتهام قتل شهروندان اعلام جرم نمودم که با بی تفاوتی قوه قضاییه مواجه شد.

⭕️از طرفی آن چنانکه از قول حسن روحانی گفته شده در این دوگانگی:

الف: تعطیلی کسب و کار و تشدید فقر مردم که نتیجه قابل پیش بینی آن اعتراضات خیابانی ۳۰ میلیونی بود.

ب: نتیجه عدم تعطیل کسب و کار به کامِ مرگ رفتنِ ۲ میلیون انسان به علت گسترش این ویروس بود.

⭕️ در عمل حکومت قتل‌عام دو میلیون انسان را به اعتراضات خیابانیِ ۳۰ میلیونی ترجیح داد غافل از اینکه هر دو گزینه قابل تحقق می باشد از طرفی حضرت عظما بر اساس تئوری توهم توطئه از ابتدا آمریکا را متهم به تهیه این ویروس نمود در حالی که آمریکا بیشترین آسیب را از آن متحمل شد.

⭕️ سپس تهیه واکسن از آمریکا، انگلستان و فرانسه را ممنوع کرد در حالی که حتی نمی‌دانست که فرانسه برای ساختن واکسن اقدامی نکرده.

⭕️اکنون ما شاهد ناکارآمدی کامل حکومت در مدیریت کرونا هستیم همانطور که در دیگر بخش ها این ناکارآمدی به چشم می خورد و در جریان و لابلای هیاهوی انتخابات ریاست‌ جمهوری و مذاکرات برجامی و زمزمه رفع تحریم‌ها و بحران جانشینی خامنه‌ای… تماشاگر بی‌عمل قتل‌عام مردم می باشیم که به دلیل ناکارآمدی حکومت آرام آرام و بی سر و صدا قتل‌عام مردم به صورت امری عادی در آمده.

⭕️ تعلل و ناکارآمدی کامل در واکسیناسیون و آشفتگی در انتخاب و تهیه واکسن علیرغم معافیت تحریمی در خصوص تهیه آن، نه احزاب سیاسی و نه حکومت و نه نهادهای حقوق بشری هیچکس به فکر شما نبوده و نیست بنابراین به فکر خود باشیم و برای نجات خویش آستین بالا زنیم.

⭕️ اینجانب در راستای نجات جان شما و فارغ از هر انگیزه سیاسی شما را به آفرینش “جنبش ملی زندگی ” فرا می خوانم تا به کمک ارزش‌های ملی فراموش شده از جمله مهر و یاری به یکدیگر و با الهام از :

بنی آدم اعضای یکدیگرند
که در آفرینش ز یک پیکرند

چو عضوی به درد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار

تو کز محنت دیگران بی غمی
نشاید که نامت نهند آدمی

به یاری یکدیگر بشتابیم و با تشکیل “کمیته‌های ملیِ پزشکی، مالی و مشاوره ای” همت نماییم و راسا به این قتل عام آرام و بی سر و صدا پایان دهیم.

⭕️ ما نیز با تشکیل کمیسیون نظارت بین المللی مرکب از پزشکان و حقوقدانان به هرگونه جریان مافیایی در این برنامه که با انگیزه سود جویی جان شما را به خطر اندازد مبارزه خواهیم کرد.

سرافراز ملت ایران
پاینده ایران

قاسم شعله سعدی
بیست و سوم اردیبهشت یکهزار وچهارصد

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Google Translate