0

۱۴-مرداد – ۱۴۰۰ روز شکوه ملت، روز عزای ملا

۱۴-مرداد- ۱۴۰۰ روز شکوه ملت، روز عزای ملا
o ۱۴مردادماه مصادف است با روز تحلیف خود محوری خامنه ای، برای انتصاب مهره ی حلقه به گوش خود ،رئیسی- جلاد وطن – و یکدست کردن دیکتا توری ولایت مطلقه فقیه!
o رهبر شیطانی که خود را مامور رحمانی می نامید و به نیابت از خدا، نه تنها دست در جیب ملت برد، بلکه هستی وملک و ملت ایران را به باد داد، واز ثروت بیکران این خاک نیک گهر ، هر آنچه توانست به یغما برد وبرای سرکوب مالکان اصلی این سرزمین، ابتدا با آموزشهای خرافی، هویت آنان را خفه و مسموم ، و سپس ولایت مطلقه را بر جان و مال و ناموس آنها مسلط بی قیدو شرط نمود.
o ۴۳ سال با نام جمهوری و قداست اسلامی و تحت لوای خرافات مذهبی، عقل و دین و هوش، درایت ،نوع دوستی و مهر ورزی را از ملت اهورایی مهرگان گرفت و بجای آن کینه ، نفرت، ترور، بد بینی،تضرع و زاری، انتظار به غیبت ،تبعیض جنسیتی، شکستن قلم و جو ارعاب و‌تهدید در کشورهای همجوار را نهادینه نمود و سلطه جویی را تا منزوی کردن ایران در دهکده جهانی پیش برد.
o سرانجام درد ها و رنجهای خانواده های داغدار، فقر و فلاکت ناشی از مدیریت چپاول، فرزندان این آب و خاک را بر آن داشت تا در ۲۸ خرداد با نه بزرگ به جمهوری اسلامی و انتخابات مهندسی شده اش، جهان را متوجه این مظلومیت و اسارت ملت ایران سازد.
o واین چنین شد که با فشار مضاعف و‌بی توجهی حاکمان سود جوی کشورهای استثمار گر، که منافع خود را در ابقای این رژیم می دیدند، عرصه را برخود تنگ وتنگترنمایند ، واز خواب غفلت بیدار نشوند!
o غرور ناشی از قداست نمایی، و شستشوی مغزی ملت، و حمایت شرکای غارتگر، آنچنان ولی فقیه -خامنه ای- را به دیکتاتور منحصر بفرد تاریخ تبدیل کرد که به فکر یکدست کردن حکومت فرعونی خود بر آید.
o وسر انجام فرزندانی از نیاکان کورش با شجاعت تدبیر و شهامت تکفیر، مجموعه ای از راهکار برون رفت از این جهنم میهن را تدارک دیدند، واندیشه راه سوم – راه نجات ایران را باطرح وبرنامه ی ویژه به پیشگاه ملت ارائه نمودند.
o در اندک زمانی -کمتر از یک سال – اندیشه راه سوم به جنبش نجات بخش ملی تبدیل گردید، و مژده رهایی از ستم موجود، نوید بخش دلهای خسته گردید.
صداقت و تخصص و‌پشتکار این تیم رهایی بخش ، تحت اندیشه و رهبری دکتر قاسم شعله سعدی -استاد دانشگاه- شکل گرفت. رهبری که فریاد دادخواهی اش ، ولایت مطلقه ی فقیه را هراسان از قیام ملی نمودو منجر به باز داشت و شکنجه او- به دلیل افشاگری ‌ماهیت پلید حکومت اسلامی و خیانت ولایت خامنه ای -گردید.
o کمتر از یک ماه از گذشت رفراندم نه بزرگ به جمهوری اسلامی، حرکت ملت از خاک زر خیز خوزستان تشنه آغاز گر‌ید واولین جرقه ی آن خرمن جور جهل ملایان را فرا گرفت، و به سرعت برق در حال گسترش به تمام اقوام و شهرهای ایران زمین اعم از ترک و کرد ، لر ، بختیاری، عرب ، فارس، و گیلک و‌مازنی و همه شهرهای وطن تحت ستم می باشد. آری ملت ایران قیام ملی خود را متحدالشکل آغاز نمودند و تا سر نگونی این رژیم سفاک و خون ریز از پای نخواهند نشست.
o چه بسا روز تحلیف ولایت مطلقه خود خوانده و رییس جمهور ! منتسبش را به روز عزای ملایان و روز جشن اتحاد با شکوه ملت تبدل نمایند . و‌تا آن زمان به جهت جلوگیری از هر گونه هرج ومرج ، و حفظ و حراست از تمامیت ارضی ایران زمین، جنبش راه سوم -راه نجات ایران با برنامه ی مدون از پیش تهیه شده ، و با کمک فرزندان سلحشور و رشید و نظامیان شناخته ی شده این آب و خاک -که از اسارت ملایان نجات یافته اند- مسئولیت خطیر سربازی و‌جانبازی خود را به منصه ظهور خواهد رسانید.
o هرچند اندیشه راه سوم جزئیات لحظه گذار و ثبات، تا تشکیل دولت موقت و مجلس موسسان را از نظر دور نداشته است، اما به دلیل برائت از اتهام هر گونه خود محوری ، مسئولیت خود را تا روز رفراندوم پایان یافته اعلام‌ و تصمیم تعیین نوع حکومت و حاکمان را به انتخاب نهایی ورفراندم ملی منوط و واگذار می نماید.

به نام یزدان

شورای هماهنگی راه سوم راه نجات ایران دکتر قاسم شعله سعدی مرداد ۱۴۰۰

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *