بیانیه شماره ۴۲

ملت غارت شده ایران

درود بر شما و شهدای آبان ۹۸ و سلام بر دادگاه مردمی بین المللی و درود بر فعالان شبکه های مجازی

اجازه فرمایید بی پرده با شما سخن گویم:

۱- مدت هاست که بقای حکومت نکبتبار خامنه ای تنها از طریق «سرکوب »میسر است و بهمین علت روباه پیر در «عرصه واقعی »«شمشیر را از رو »بسته است.

۲- در راستای «خلوص سرکوبگرانه» در ۲۴ آبان ۹۸ در یک اقدام غیر قانونی سران سه قوه (از جمله رییسی قاتل ۶ کلاسی  ) اقدام به افزایش بهای سه برابری بنزین کردند و رهبر غیر قانونی و خائن با تایید این تصمیم غیرقانونی آن را به مرحله اجرا در آورد.

۳- اعتراضات قانونی مردم نسبت به این تصمیم غیرقانونی با قتل عام آنها در هم شکست.

۴- حدود ۲ ماه پس از این قتل عام  با کتمان ویروس کرونا  بجای قرنطینه مردم را به حضور در مراکز رای گیری تشویق تا مجلسی مطیع به ریاست قاتلی شناخته شده تشکیل تا مرحله اول «خلوص سرکوبگرانه »محقق شود.

۵- شانزده ماه بعد از این قتل عام در انتصابات ریاست جمهوری چنان «مهندسی و تقلب »در هم آمیخت که یک ببوی ۶ کلاسی قاتل عضو کمیته مرگ به ملت تحمیل و منجر به تشکیل دولتی «عمدتا نظامی »گردید و با انتصاب محسنی اژه ای به ریاست قوه قضاییه «خلوص سرکوبگرانه »کامل شد تا روباه پیر در «عرصه واقعی »«شمشیر را علیه مردم از رو »ببندد.

۶- روباه مکار و غدار مرحله به مرحله در «عرصه واقعی »به «خلوص سرکوبگرانه »جامه عمل پوشانده و بر سرنوشت و بودجه و ثروت و مدیریت‌ مملکت مسلط گردیده و به «ریش ملت »ما که انتصابات ۲۸ خردادرا به «رفراندوم نه به جمهوری جور و جهل و فساد »تبدیل کردند میخندد و ما همچنان دلخوش به برگزاری «دادگاه نمادین مردمی بین المللی» و «حضور مجازی »هرچند که واجد اهمیت و در خور تقدیر است می باشیم، اما حکومت در «میدان واقعی عمل »بر سر ما «آوار »شده و ما از «مرحله مجاز »و «اقدام نمادین »عبور نکرده ایم.

۷- این سرباز کوچک ضمن فراخوان تحریم انتصابات ۲۸ خرداد از شما ملت بزرگ استدعا کرده بود همراه «تحریم» اقدام به «تحریر »یا «رها سازی »از طریق «نافرمانی مدنی »و« اعتصابات ملی »کنیم و علیرغم اجابت این درخواست توسط بخشی از هم میهنان اما این اقدام در تراز و وسعتی که «موازنه قدرت »را به نفع مردم تغییر دهد نبود که اگر میبود امروز میتوانستیم دادگاهی «رسمی ،قانونی ،ملی و دارای قدرت اجرایی »در تهران تحت نظارت بین المللی و بارعایت کامل استانداردهای قضایی تشکیل و خائنین را به دست عدالت بسپاریم. 

۸- اعتراضات گسترده و سراسری معلمین در بیش از ۶۰ شهر در بیستم آبان را اولین مرحله «قیام بزرگ ملی »در «میدان واقعی عمل »ارزیابی نموده و ضمن سپاس از معلمین تداوم و گسترش هرچه بیشتر آن را به همراهی دیگر اقشار جامعه درخواست مینماییم.

۹- نظامی کردن دولت چیزی بیش از یک «مترسک »نیست و یاد آور«دولت نظامی »ارتشبد غلامرضا «ازهاری» میباشد که نشان از «بن بست کامل »رژیم سابق داشت زیرا جمهوری جور و جهل و فساد نیز دچار «آچمز» شده و سیاست «سرکوب »یا «نرمش» هردو به یک نتیجه یعنی «سقوط آزاد »حکومت  استبدادی منجر میگردد.

«سیلی» جانانه «سردار جعفر علیزاده »به «سردار خرم» استاندار نظامی آذربایجان شرقی در «مراسم معارفه» او همتراز با به «رگبار بستن» گارد شاه در ۱۳۵۷ است و 

«سیلی» معلم شجاع در مراسم اعتراضات گسترده معلمین در یاسوج به کسی که او را به خودداری از بیان مطالبات سیاسی توصیه کرد نشانه ورود به مرحله «اعتلای انقلابی»  ملت  بزرگ ایران میباشد. 

دولت نظامیان مگر  چه کار دیگری در سرکوب میتواند بکند که در دولتهای میانه رو یا اصلاح طلب یا دولت به اصطلاح حسن روحانی «حقوقدان و نه سرهنگ !!!»نکرده اند ؟

مگر در دولت میانه رو رفسنجانی اعتراضات در اسلامشهر ، شیراز، مشهد…. سرکوب نشد ؟و در دولت اصلاحات خاتمی دانشجویان را به خاک و خون نکشیدند؟ و در دولت روحانی قتل عام دیماه ۹۶ و آبان ۹۸  رخ نداد؟

اگر دولت ارتشبد ازهاری توانست رژیم شاه را نجات دهد دولت نظامیان این ببوی ۶ کلاسی قاتل هم جمهوری جور و جهل و فساد ولایت مطلقه را نجات خواهد داد!!!

۱۰- امروز ملت ما نیاز به اتخاذ یک «تصمیم تاریخی »و «تاریخ ساز »دارد تا از شر «ولایت مطلقه» نجات یابد .«تصمیم به بازگشت به هویت ملی »برای رسیدن به « همبستگی ملی »و ایفای «مسئولیت ملی».

.

در یک «لحظه سرنوشت ساز» «اراده» برای اتخاذ چنین تصمیمی به «وجدانهای آگاه» و« غیرت ملی »«جرقه» خواهد زد همانگونه که به وجدان آگاه و غیرت ملی معلمین زد. 

ضمن تقدیر از دادگاه مردمی بین المللی و فعالین شبکه مجازی و سپاس ویژه از معلمین  با پیشنهاد« ۱۶ آذر»« روز دانشجو »به عنوان «مبدا بازگشت به هویت ملی »و تحقق «همبستگی ملی »به منظور ایفای «مسئولیت ملی »همگان را به« قیامی ملی » در راستای مبارزه «خشونت پرهیز»از طریق «نافرمانی مدنی »و «اعتصابات ملی» و عمومی فرامیخواند و چون نه از شبکه های مساجد و تریبونهای رسمی و عمومی در اختیار «اصولگراها »و نه از  امکانات و رانتهای «اصلاح طلبان »برخوردار است و نه امیدی به چهره های «اپوزیسیون  »و «قدرتهای بیگانه »دارد مستقیما شما ملت غارت شده را مخاطب قرار داده و از معلمین ، وکلای دادگستری، اساتید دانشجویان ،کارگران ،بانوان ،کشاورزان ورزشکاران ،هنرمندان ،بازنشستگان مالباختگان ،بازاریان ،خانواده شهدا جانبازان ،آزادگان ،پاسداران ،بسیجیان انتظامیان،ارتشیها ،اطلاعاتیان ،دادخواهان داغدیدگان ،آذریها ،کردها،  بلوچها، لرها مازندرانیها ،گیلکها ،ترکمنها، عربها بختیاریها ،قشقاییها، فارس ها،خراسانیها و از همه کسانی که «دلشان برای ایران می تپد »درخواست میکند که از دنیای «نمادین و مجازی» عبور کرده در «عرصه واقعی »«مسئولیت ملی »خویش را ایفا نمایند.

تا با ساقط کردن جمهوری جور و جهل و فساد و تشکیل حکومتی «عرفی» و «سکولار »و «دموکراتیک »مبتنی بر «اعلامیه جهانی »حقوق بشر و پیام« صلح و دوستی »به جهان ،جایگاه از دست رفته ایران را در عرصه بین الملل از طریق «همکاری و رقابت» باز یابد و در پرتو اصل «یک پرچم »«یک کشور »«یک ملت »و «یک دولت »با رعایت «عدم تمرکز »و «تقسیم عادلانه »جغرافیایی و انسانی «ثروت و قدرت »با احترام به «حقوق شهروندی مساوی »کشور ویران شده و غارت شده را از نو و «یکبار» برای همیشه بسازیم.

سرفراز ملت ایران

پاینده ایران 

جنبش «راه سوم – راه نجات ایران»

قاسم شعله سعدی 

۱۴۰۰/۸/۲۴

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Google Translate