بیانیه شماره۸۵

بیانیه شماره۸۵

پیام اتحاد و فرمان آماده باش

ملت غارت شده ایران

در وضعیت اضطراری کشور نکاتی را به استحضار شما میرسانیم:

۱- رهبر غیر قانونی که سرکوب را تنها راه بقای نظام جور و جهل و فساد تشخیص داده از زمستان ۹۸ بجای اطلاع رسانی در مورد کوید ۱۹ و برقراری قرنطینه برای حفظ جان مردم با کتمان ویروس کرونا و ممانعت از تعویق انتصابات پارلمانی با عجله مجلسی مفلوک و سرسپرده را به بهای مرگ بسیاری از هم میهنان بوجود آورد تا مطیع امیال او باشد همانطور که این نمایندگان بی لیاقت در اولین اقدام رسمی و علنی خودمراتب سرسپردگی خویش را به رهبر خائن اعلام نمودند.

۲- با تقلب و مهندسی انتصابات ریاست جمهوری ، پخمه ای شش کلاسی و قاتل را تحمیل و دولتی «نظامی »مرکب از سرداران فاسد سپاه تشکیل داد.

۳- غلام بلبل را به ریاست قوه قضاییه نشاند تا عملکرد این قوه بعنوان “ابزار سرکوب “تداوم یابد.

۴- بدین ترتیب همه پازلها چیده شد تا نظام به “خلوص سرکوبگرانه “نایل شود و در راستای نظریه “النصربالرعب “شمشیر را از رو ببندد و مردم را مرعوب نماید.

۵-اگر چه رهبر غیر قانونی شمشیر را علیه مردم از رو بسته اما سرکوب دیگر قادر نیست یک رهبر خائن و نظام جور و جهل و فساد را حفظ کند از طرفی علیرغم خلوص سرکوبگرانه، رژیم در “ضعیفترین” موقعیت عمر خود قرار دارد زیرا اکثریت قریب به اتفاق مردم خواهان” براندازی” نظام هستند و حکومت به “ورشکستگی” مالی و اقتصادی مبتلا گشته و بسیاری از نیروهای آن در حال “ریزش ” و “پیوستن “به مردم هستند و بحران های بین المللی هم مزید بر علل گردیده و قیام مردم وارد مرحله “تعیین “کنند شده است.

۶- در عین حال لایحه” تسلیح “عناصر اطلاعاتی حاکی از آن است که خامنه ای به سادگی حاضر به بازگرداندن “حاکمیت مغصوب “به مردم نمیباشد و با این تحلیل غلط که اگر رژیم سابق هم “خشونت “بیشتری اعمال میکرد ساقط نمیشد تصور میکند که تکرار قتل عام آبانماه ۹۸ قیام مردم را در هم خواهد شکست.

۷- اگرچه مبارزه ملت ما مبتنی بر استراتژی “خشونت پرهیز “میباشد اما “دفاع مشروع “خشونت تلقی نمیشود و در قانون مجازات اسلامی هم دفاع مشروع در مقابل تعدی “عوامل حکومت “پذیرفته شده است.

۸- طبق قاعده حقوقی و فقهی “اجازه به شیئ اجاز به لوازم آن است “وقتی اصل “دفاع مشروع “مجاز میباشد لوازم آن یعنی “آمادگی و تسلیح ” نیز مجاز خواهد بود بنابراین مردم حق دارند که آمادگیهای دفاعی را تدارک ببینند و از جمله “مسلح “شوند.

۹- با توجه به موارد فوق الذکر از ایلات بزرگ قشقایی و بختیاری و فرزندان سردار اسعد و فرزندان رئیسعلی دلواری و دلیران تنگستان و سلحشوران عرب و فرزندان سردار ملی و سالار ملی و فرزندان امیر سپهدار تنکابنی و دلیران کهکیلویه و بویراحمد وفرزندان یعقوب لیث و دلیران ترکمن و دیگر اقوام ایرانی میخواهیم که:

الف: “متحد شده” و “هم قسم” گردند تا در شرایط “ضروری” از خود، ملت و کشور دفاع نمایند.

ب: صرفا بمنظور “دفاع مشروع” در مقابل “حمله” نیروهای سرکوبگر “داخلی یا بیگانگان” و جلوگیری از “خلاء قدرت” و “نا امنی” و “هرج و مرج” و حفظ “تمامیت سرزمینی” و “استقلال” کشور با رعایت “نظم و دیسیپلین” و “وحدت فرماندهی: و در نهایت بمنظور ایفای “مسئولیت ملی” و “انسانی” مسلح شوند.

پ: در وضعیت “آماده باش” بسر برند.

سرافراز ملت ایران
پاینده ایران
جنبش راه سوم-راه نجات ایران
قاسم شعله سعدی
۱۴۰۱/۳/۲۵

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Google Translate